Kategórie
 
 
 

 
 
 
 
Literatúra
 
 

Úplne ste podľahli zberateľskej vášni? Potom oceníte kvalitnú zberateľskú literatúru.

 

Veľmi obľúbené sú katalógy. Najčastejšie sú to zoznamy mincí a bankoviek. V katalógoch nájdete obrázky zberateľských predmetov a zistíte, ktoré vám v zbierke chýbajú. Katalógy sú zvyčajne rozdelené podľa krajiny a historického obdobia. Môžete si vybrať len tie, na ktoré sa špecializujete.

 

Výborným spestrením voľného času sú aj magazíny pre zberateľov. Načerpáte v nich veľa inšpirácie pre svoj koníček. V časopisoch nájdete cenné rady a tipy. Ale aj inzeráty a kontakty na zberateľov, s ktorými môžete spolupracovať pri vytváraní hodnotných zbierok.

 

Vyberte si z našej ponuky a inšpirujte sa zberateľskou literatúrou.

 
 

Bankovky Československa, Českej a Slovenskej republiky 1993-2014

Katalóg bankoviek Československa, Českej a Slovenskej republiky 1993-2014
Kód produktu:841
Dodacia lehota
Tento produkt nie je momentálne k dispozícii.
Dodacia lehota: ihneď
Vaša cena: 10,90 € bez DPH
11,99 € s DPH

Najnovšie vydanie katalógu bankoviek Československa, Českej a Slovenskej republiky 1993-2014, od Vlastislava Novotného. Najobľúbenejší katalóg medzi zberateľmi u nás, zbierajúcich toto obdobie. Za uplynulé roky došlo k podstatnému nárastu cien niektorých bankoviek. Tento cenový vývoj je v katalógu tiež zachytený. Novo sú doplnené "Papierová platidla eurozóny Slovenské republiky od 1. 1. 2009." V časti "Nevydané bankovky" sú doplnené niektoré nerealizované návrhy bankoviek, ktoré sa objavili v uplynulom období v predaji a na aukciách.

Rozmer katalógu: 120 x 164 mm
Vydanie: VI.
Autor: Vlastislav Novotný
Jazyk: český jazyk
Vydané: 2014

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia